poniedziałek, 9 maja 2011

Wyjazd part III

Mam dla was jeszcze kilka zdjęć z świątecznego wyjazdu, które do tej pory nie zostały opublikowane :)

Pierwsze dwa został zrobione w parku w Wieluniu. (Urocze małe miasteczko:) )

Kolejne przy jeziorze Jeziorsko.

I dwa ostatnie to już Kalisz ;-)
Niestety nie mam żadnego 'swojego' zdjęcia na tle tego ślicznego miasta :( Ale wszystko jest do nadrobienia :)Co do outfitu to praktycznie wszystko pochodzi z H&M :)


W każdą środę rozpoczynam kolejny tydzień ciąży i dlatego postanowiłam, że raz na tydzień będę umieszczała krótką notkę o tym co obecnie dzieje się ze mną i moim maleństwem na danym etapie ciąży :) Myślę, że pierwszy dzień nowego tygodnia Adasia będzie najodpowiedniejszy :) Co wy na to?


W najbliższym czasie wprowadzę też kilka nowości na blogu, głównie jeśli chodzi o grafikę, reklamy itp :)
Myślę również nad wklejaniem na mojego fb KLIK zapowiedzi kolejnych notek, outfitów, zakupów :)


Wracając do Adasia to zaczęłam zastanawiać się nad szkołą rodzenia, do której zapiszę się na pewno, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Wydaje mi się, że lepiej troszkę później, żeby wiedza zdobyta tam była jak najświeższa. W każdym razie gdy coś konkretnego postanowię z mężem na pewno dam wam znać :)

Zastanawiam się również nad szpitalem, w którym będę rodzić. Biorę pod uwagę dwa... pierwszy, który jest bardzo blisko mnie i w którym moja mama jako pracownik służby zdrowia ma dość spore znajomości, a jak wiadomo w obecnych czasach bez znajomości jest ciężko... oczywiście nie zakładam, że bez znajomości nic się nie załatwi, ale jeżeli się je ma to warto skorzystać :)
W grę wchodzi również drugi, w którym pracuje moja pani ginekolog... Jest to jeden z najlepszych szpitali w województwie - Szpital Kliniczny, ale nie dość, że jest dalej od domu to znajomości mojej mamy tam nie sięgają... Ponadto słyszy się, że powinno się wybierać szpital, w którym pracuje lekarz prowadzący, ponieważ pacjenci są wówczas lepiej traktowani... kurczę sama nie wiem. Do tego Adaś póki co ułożony jest główką do góry, więc lepiej żeby był pod opieką mojej pani doktor. Z kolei patrząc z innej strony rodzić będę typowo w sezonie urlopowym więc nie wiem czy moja pani doktor będzie na miejscu, a co dopiero czy odbierze mój poród. Hmmm....
Co myślicie? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i podpowiedzi ;)


A tak poza tym to dziś wybijają równe 3 miesiące do terminu porodu ;)

Casey,

7 komentarzy:

 1. cieszę się, że kalisz (czyli moje miasto) Ci sie spodobał:)pozdrawiam!
  forbiddenparadise

  OdpowiedzUsuń
 2. Studiuję medycynę, często jestem przy operacjach itd. Najlepiej byłoby dla Ciebie Casey rodzić przy lekarzu, który najlepiej zna Twoja sytuację czyli przy Twoim lekarzu prowadzącym ciążę. To też jest dodatkowy komfort psychiczny, że jest przy Tobie osoba, którą jakoś tam znasz. Ale oczywiście nie oznacza, że Twój poród będzie gorszy jeśli będzie go odbierał kto inny :) Jeśli Twoja mama zna to towarzystwo medyczne to na pewno postara się, żebyś była szczególnie dobrze potraktowana (solidarność białych fartuchów jest! :) )
  Ja wierzę czy tak czy tak to będzie dobrze!

  Znane mi tereny: Wieluń, Kalisz a najbardziej Jeziorsko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kurcze sorry ten wyżej komentarz to mój, to nasze konto grupowe i chwilowo byłam na nim zalogowana :P

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowny blog! <3.
  zapraszam na mój.

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowny blog! <3.
  zapraszam na mój.

  OdpowiedzUsuń
 6. kochana ty z dnia na dzień piękniej wyglądasz. :) ciąża ci zdecydowanie służy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. myślę że 'uwielbiamkonwalie' ma racje. Prowadzący lekarz zna Cię najlepiej, ale jeśli Twoja mama ma jakieś znajomości w innym szpitalu, to też nie będzie źle.
  będzie dobrze, a Adaś (bo chyba tak chcesz nazwac swojego bobasa z tego co wyczytałam w tej notce i wcześniejszych) będzie zdrowym i silnym chłopakiem:)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Obraźliwe komentarze nie będą publikowane.